Kącik miłośników piłki nożnej

ZAPRASZAMY ENTUZJASTÓW PIŁKI


  • Index
  •  » Ligowe
  •  » FC Barcelona - Levante UD 2:1 (0:0)

#1 2011-01-02 17:42:25

 Sylvan XIV

Książę Sylvan

19035654
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 66
Punktów :   
WWW

FC Barcelona - Levante UD 2:1 (0:0)

Dnia 02.01.2011r. na stadionie Camp Nou odbył się mecz 17. kolejki Primera Division miedzy Barcelona a Levante. Przed spotkaniem odbyła się mała ceremonia. Piłkarz Barcy - Xavi, miał zagrać w barwach Blaugrana 549. raz, tym samym wyrównując rekord Migueliego.

Skład Barcelony:
Valdes - Alves, Busquets, Abidal, Maxwell (77' Milito) - Mascherano (49' Thiago), Xavi, Iniesta - Pedro, Villa, Bojan (65' Keita). Trener: Guardiola.

Skład Levante:
Reina - Gerra, Miguel Robuste, Nano, Del Horno - Pallardo - X.Nadal (71' Valdo), X.Torres, Gorka Larrea, Juanlu (73' Xisco) - Jorda (73' Xisco). Trener: Garcia.

Sędziował: Gomez (Saragossa).

Najciekawsze wydarzenia:
8 min Iniesta uderza zza pola karnego. Świetną interwencja popisuje się Reina przenosząc piłkę nad poprzeczka.
13 min Villa mija dwóch przeciwników, ale strzela obok słupka.
17 min Blod Valdesa, Torres przejmuje piłkę i podaje do Jordy, ale ten strzela prosto w V.V. Bramki i tak by nie było, ponieważ napastnik znajdował się na pozycji spalonej.
22 min Villa uderza z wolnego minimalnie za wysoko.
25 min Iniesta górą prostopadle do Bojana, ten mija Manuela Reine, ale strzał Katalończyka z ostrego kata zostaje zablokowany przez obrońców.
27 min Prostopadła piłka z głębi pola do Iniesty, ten decyduje się na rajd, wbija futbolówkę w pole karne, Xavi próbuje ja skierować do siatki, ale mu się to nie udaje (wiem, ze trochę złośliwie, ale naprawdę lubię Xaviego).
42 min Pedro strzela zza szesnastki. Reina odbija piłkę przed siebie, ale tylko na strachu się skończyło (znowu jakoś dziwnie ).
44 min W zamieszaniu podbramkowym Abidal uderza prosto w Reine.
47 min Długa piłka do Alvesa, ten przyjmuje ja w polu karnym, czeka kilka sekund, odgrywa do Pedro, a ten balansem ciała oszukuje Robuste i posyła do siatki.
51 min Strzał Thiago broni Reina.
55 min Wrzutka w pole karne z głębi pola gracza Levante, strzał głową Jardy łapie Valdes.
59 min Piłka wędruje do Alvesa, wykłada ja przed pole karne do Pedro, ten strzela nie do obrony.
67 min Szybka akcja Barcy, Pedro próbuje przelobować Reine, lecz piłka trafia w poprzeczkę.
69 min Po kontrze Barcelony, Robuste o mało co nie trafia do własnej bramki.
80 min Piłka wędruje w pole karne FCB, tam potężnym strzałem z pierwszej piłki Victora Valdesa pokonuje Stuanlu.
84 min Villa mija w polu karnym 3 zawodników i trafia prosto w nogi goalkeepera Levante.

Sylvan XIV

Offline

 
  • Index
  •  » Ligowe
  •  » FC Barcelona - Levante UD 2:1 (0:0)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elders.pun.pl www.test69.pun.pl www.bleach-forum.pun.pl www.am6.pun.pl www.nintendods.pun.pl